Biri size bir miktar para hediye etti. Bu parayla ya bir mücevher ya da katılmak istediğiniz bir konser bileti alabilirsiniz. Siz hangisini tercih ederdiniz? Konulu Münazara Örneği

Biri size bir miktar para hediye etti. Bu parayla ya bir mücevher ya da katılmak istediğiniz bir konser bileti alabilirsiniz. Siz hangisini tercih ederdiniz? konulu münazara örneği ile sizler de, Biri size bir miktar para hediye etti. Bu parayla ya bir mücevher ya da katılmak istediğiniz bir konser bileti alabilirsiniz. Siz hangisini tercih ederdiniz? hakkında münazara çalışması yapabilirsiniz.

Konuşmacı 1: Ben kesinlikle bir mücevheri tercih ederim. Mücevherler, daha özel olan ve tutulabilecek bir hatıra olarak kalıcı olduklarından, bu seçim benim için çok daha mantıklı. Ayrıca, mücevhere olan ilgim arttıkça, çevremdeki insanlarla paylaşmaktan keyif alıyorum.

Konuşmacı 2: Ben ise bir konser bileti almayı tercih ederim. Bir kez yaşanılmayan bir konser, bana kendimi çok özel hissettirecek. Ayrıca, bir konser sırasında çevremdeki insanlarla paylaşımım, bana çok eğlenceli anlar yaşatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir