Yapı Yalıtım Teknolojisi Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları

Yapı Yalıtım Teknolojisi taban puanları 2018 2019 tablosu ile yine tercihlerde adaylara yardımcı olacak Yapı Yalıtım Teknolojisi başarı sıralaması 2018 verileri sayfamızda. 2019 YKS sonrası tercih yapacak olan adaylar aşağıdaki 2 yıllık Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümleri başarı sıralamaları ile puanları kullanabilirler.

Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü, üniversitelerin öğrenim programında yer alan ve önlisans seviyesinde öğrenim vererek YGS-1 puan türünde öğrenci kabul eden bir bölümdür. Bölüm Kocaeli ve Selçuk Üniversiteleri’nde bulunmaktadır. Bölümde yalıtım teknolojileri alanında mesleki ve teknik dersler verilmektedir. Bölümün amacı ara eleman insan gücünün yetiştirilmesidir.

Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü mezunları tekniker olarak her türlü yapılaşmanın yaşandığı özel sektör ve kamu kurum ve kuruluşlarında gerekli ara eleman teknik iş gücünün karşılanmasıyla yeterli bilgi, birikim ve beceriye sahip olarak çalışabilirler Maaşlar ortalama seviyededir. Kişilerden beklenen çalışkan, dikkatli, özverili olmalarıdır.

Yapı Yalıtım Teknolojisi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2018 2019

 

Üniversite Adı Yıl Fakülte Bölüm Puan Türü Genel Kont. En Küçük Puan
KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2018 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Yapı YalıtımTeknolojisi TYT 20 191.74615
KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2018 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Yapı YalıtımTeknolojisi (KKTC Uyruklu) TYT 1

Yapı Yalıtım Teknolojisi Başarı Sırası İle Taban Puanları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Yazabilirsiniz.

1 Yorum

  1. baha Yanıtla

    Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümünü uzun zamandır araştırıyorum. Sayfanızda bu bölümün Kocaeli Üniversitesi ile Konya Selçuk Üniversitesinde olduğunu öğrendim. Ancak bu yıl taban puanlar nasıl olur belirtmemişsiniz bilen varsa onu yazsın hepimize fikir olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir