Bazıları lokantada; bazıları da evde kendisi hazırlayıp yemeği tercih ederler. Siz nerede yemek isterdiniz? Konulu Münazara Örneği

Bazıları lokantada; bazıları da evde kendisi hazırlayıp yemeği tercih ederler. Siz nerede yemek isterdiniz? konulu münazara örneği ile sizler de, Bazıları lokantada; bazıları da evde kendisi hazırlayıp yemeği tercih ederler. Siz nerede yemek isterdiniz? hakkında münazara çalışması yapabilirsiniz.

Tartışmacı 1: Ben evde kendi hazırladığım yemekleri tercih ederim. Çünkü evde yemek yemek çok daha sağlıklı. Ayrıca evde hazırladığım yemeklerin tadını çok severim. Bunun yanı sıra, evde yemek yemek aile olmanın önemini kavramamı sağlar.

Tartışmacı 2: Ben lokantada yemek yemeyi tercih ederim. Çünkü lokantada her zaman farklı lezzetler keşfetme fırsatım olur. Ayrıca, lokantada yemek yerken arkadaşlarımla sohbet etme ve eğlenme fırsatım olur. Bunun yanı sıra, lokantada yemek yemek benim için bir gevşeme anıdır.

Tartışmacı 1: Anlıyorum. Ancak, evde yemek yemek çok daha sağlıklıdır. Bütün gıdaların içeriğini kontrol edebilirim. Ayrıca, evde yemek yemek her zaman daha ucuzdur.

Tartışmacı 2: Elbette. Ancak, lokantadaki yemeklerin çoğu zaman sağlıklıdır. Bazı sağlıklı yemeklerin tadı da çok iyi olabilir. Ayrıca, lokantada yemek yemek sosyal etkinliklerin bir parçasıdır.

Tartışmacı 1: Anlıyorum. Ancak, evde yemek yemek benim için daha çok keyifli. Çünkü, evde yemek yemek her zaman huzurlu olur.

Tartışmacı 2: Haklısın. Ancak, lokantada yemek yemek çok daha eğlencelidir. Ayrıca, lokantada yeni arkadaşlar edinme fırsatım olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir