Uluslararası Perakende Yönetimi Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları

Uluslararası Perakende Yönetimi taban puanları 2018 2019 tablosu ile yine tercihlerde adaylara yardımcı olacak Uluslararası Perakende Yönetimi başarı sıralaması 2018 verileri sayfamızda. 2019 YKS sonrası tercih yapacak olan adaylar aşağıdaki Uluslararası Perakende Yönetimi bölümleri başarı sıralamaları ile puanları kullanabilirler.

Uluslararası Perakende Yönetimi Bölümü, üniversitelerin öğrenim programında yer alan ve YGS-6 puan türünde öğrenci kabul eden bir bölümdür. Bölümün amacı dış ticarette gerekli donanım ve birikime sahip ara eleman ihtiyacını karşılamaktır. Bölümde dış ticaret ile ilgili dersler okutulmaktır. Bölüm gelişmekte olan bir alan olarak önü açık bir bölümdür. Vakıf üniversitelerinin programında yer almaktadır.

Uluslararası Perakende Yönetimi mezunları dış ticarette gerekli olan planlama aşamalarında insan gücünü karşılayacak kişiler olarak istihdam edilirler. Maaşlar ortalama seviyededir. Kişilerden beklenen sabırlı, azimli, çalışkan, üretken, özgüvenli ve özverili olmalarıdır.

Uluslararası Perakende Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2018 2019

Üniversite Adı Bölümün Adı Kon. Yer. Puan Türü Taban (En
Küçük) Puan
Başarı Sırası* En Büyük Puan
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Perakende Yönetimi (İngilizce) (Tam Burslu)
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Perakende Yönetimi (İngilizce) (%50 Burslu)

 

Uluslararası Perakende Yönetimi Başarı Sırası İle Taban Puanları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Yazabilirsiniz.

1 Yorum

  1. nazan Yanıtla

    Uluslararası Perakende Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamasını sayenizde öğrendim. Pek çok bölüm ve üniversite hakkında en ayrıntılı ve gerçekçi bilgi sizin sayfanızda. Bunun için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.