Televizyon arkadaş ve aileler arasındaki ilişkiyi bozmuştur. Buna katılıyor musunuz? Konulu Münazara Örneği

Televizyon arkadaş ve aileler arasındaki ilişkiyi bozmuştur. Buna katılıyor musunuz? konulu münazara örneği ile sizler de, Televizyon arkadaş ve aileler arasındaki ilişkiyi bozmuştur. Buna katılıyor musunuz? hakkında münazara çalışması yapabilirsiniz.

Taraftar 1: Hayır, televizyon arkadaş ve aileler arasındaki ilişkiyi bozmamıştır. İnsanlar televizyon aracılığıyla arkadaş ve aileden ayrılmadan, aralarındaki bağı kuvvetlendirmek için bir araya gelebilirler. Televizyon aracılığıyla teknolojik gelişimleri takip edebilir, yeni şeyler öğrenebilir ve arkadaşlarıyla ve ailenle iletişim kurabilirler. Aynı zamanda arkadaş ve aileler arasında daha iyi bir iletişim kurmak için kullanılabilecek birçok eğlenceli program vardır.

Taraftar 2: Evet, televizyon arkadaş ve aileler arasındaki ilişkiyi bozmuştur. Televizyonun arkadaş ve aileler arasındaki ilişkiyi bozmasının çeşitli nedenleri vardır. Televizyon aracılığıyla evde çok az hareket edilmektedir. Başka insanlarla arkadaşlıklar kurmak yerine evde televizyon izleyerek vakit geçirmek daha cazip hale gelmiştir. Aynı zamanda, çocukların televizyon izlemeleri arkadaşlarına ve ailesine daha az zaman ayırmalarına neden olmaktadır. Tüm bu nedenler, televizyon aracılığıyla arkadaş ve aileler arasındaki ilişkiyi bozmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir