Tarım Ürünleri Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları

Tarım Ürünleri Muhafaza ve Depolama Teknolojisi taban puanları 2018 2019 tablosu ile yine tercihlerde adaylara yardımcı olacak Tarım Ürünleri Muhafaza ve Depolama Teknolojisi başarı sıralaması 2018 verileri sayfamızda. 2019 YKS sonrası tercih yapacak olan adaylar aşağıdaki 2 yıllık Tarım Ürünleri Muhafaza ve Depolama Teknolojisi bölümleri başarı sıralamaları ile puanları kullanabilirler.

Tarım Ürünleri Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Bölümü, üniversitelerin öğrenim programında yer alan ve önlisans seviyesinde öğrenim vererek YGS-6 puan türünde öğrenci kabul etmektedir. Bölüm Onsekiz Mart ve Kocaeli Üniversiteleri’nde bulunmaktadır. Bölümde yönetim, planlama aşamalarına dair dersler verilmektedir. Bölümün amacı ara eleman insan gücünün karşılanmasıdır.

Tarım Ürünleri Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Bölümü mezunları, tekniker olarak tarım ürünlerinin korunmasında, depolanmasında, taşınmasında, üretiminde ve tüketiminde gerekli ara eleman ihtiyacının karşılanmasında yeterli bilgi, birikim ve beceriye sahip olarak çalışabilirler. Maaşlar ortalama seviyededir. Kişilerden beklenen analitik alanda iyi olmalarıdır.

Tarım Ürünleri Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2018 2019

Üniversite Adı Yıl Fakülte Bölüm Puan Türü Genel Kont. En Küçük Puan
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 2018 Arslanbey Meslek Yüksekokulu Tarımsal Ürünler Muhafaza veDepolama Teknolojisi TYT 15 188.45691

Tarım Ürünleri Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Başarı Sırası İle Taban Puanları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Yazabilirsiniz.

1 Yorum

  1. behram Yanıtla

    Tarım Ürünleri Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Bölümünün kapsamı nedir ? Taban puanları çok düşük fakat ben iş anlamında bana faydalı olacağını düşünüyorum bu bölümün. Detaylı bilgisi olan varsa yorum yapabilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir