Kağıt Teknolojisi Bölümü Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları

Kağıt Teknolojisi Bölümü taban puanları 2018 2019 tablosu ile yine tercihlerde adaylara yardımcı olacak Kağıt Teknolojisi Bölümü başarı sıralaması 2018 verileri sayfamızda. 2019 YKS sonrası tercih yapacak olan adaylar aşağıdaki 2 yıllık Kağıt Teknolojisi Bölümü bölümleri başarı sıralamaları ile puanları kullanabilirler.

Kağıt Teknolojisi Bölümü, üniversitelerin öğrenim programında bulunan ve önlisans seviyesinde öğrenim vererek YGS-2 puan türünde öğrenci kabul eden bir bölümdür. Kocaeli Üniversitesi’nde bölüm bulunmaktadır. Bölümde işçi ile mühendis arasında ara eleman insan gücünün karşılanması hedeflenir. Kağıt üretimi ve kalite kontrolü aşamalarında görev alırlar.

Kağıt Teknolojisi Bölümü mezunları kağıt teknikeri olarak kağıt üretim fabrikalarında, geri kazanım ve geri dönüşüm alanlarında işçi ile mühendis arasındaki ara eleman insan gücünün karşılanmasını sağlayarak kalite kontrol aşamasında çalışma imkanı bulup, iş sahibi olabilirler. Maaşlar ortalama seviyededir. Kişilerden beklenen dikkatli ve titiz çalışmalarıdır.

Kağıt Teknolojisi Bölümü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2018 2019

Üniversite Fakülte/Meslek Yüksek Okulu Bölüm Puan Türü 2017 Puan Türü 2018 Genel Kont. Genel Yerl. En Küçük Puan En Büyük Puan
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Kocaeli Meslek Yüksekokulu Kağıt Teknolojisi YGS-2 TYT 20 2 199,74063 213,68421

Kağıt Teknolojisi Bölümü Başarı Sırası İle Taban Puanları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Yazabilirsiniz.

1 Yorum

  1. yaren Yanıtla

    Kocaeli Üniversitesi Kağıt Teknolojisi Bölümü içeriği nedir ? Bu bölümden mezun olanlar nerelerde istihdam sağlıyorlar. Taban puanı bu sene nasıl olacak bilgisi olan varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir