Gelecekten haber veren insanlara inanır mısınız? Konulu Münazara Örneği

Gelecekten haber veren insanlara inanır mısınız? konulu münazara örneği ile sizler de, Gelecekten haber veren insanlara inanır mısınız? hakkında münazara çalışması yapabilirsiniz.

POZİTİF

Evet, gelecekten haber veren insanlara inanırım. Çünkü gelecekten haber veren insanların bildirdikleri haberlerin, çoğu zaman çok doğru olduğunu gözlemledim. Gelecekten haber veren insanların bu tarz haberleri, çoğu zaman deneyim kazanmış oldukları ve tahminlerinde güvenilir oldukları için vermektedir. Gelecekten haber veren insanların bildirdiği bilgileri kullanarak çok önemli kararlar alabiliyoruz ve hayatımızın çok daha iyi olmasına yardımcı olabiliyoruz.

NEGATİF

Hayır, gelecekten haber veren insanlara inanmak, çoğu zaman bizi yanlış sonuçlara götürebilir. Çünkü gelecekten haber veren insanların bildirdiği bilgiler, bazen çok kesin olmayan bilgiler içeriyor. Bu nedenle, gelecekten haber veren insanların bildirdiği bilgileri kullanarak, önemli kararlar almak çok zor olabiliyor. Aynı zamanda, gelecekten haber veren insanların bildirdiği haberlerin ne kadar doğru olduğu konusunda, her zaman emin olamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir