Film Tasarımı Bölümü Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları

Film Tasarımı Bölümü taban puanları 2018 2019 tablosu ile yine tercihlerde adaylara yardımcı olacak Film Tasarımı Bölümü başarı sıralaması 2018 verileri sayfamızda. 2019 YKS sonrası tercih yapacak olan adaylar aşağıdaki Film Tasarımı Bölümü bölümleri başarı sıralamaları ile puanları kullanabilirler.

Film Tasarımı Bölümü, lisans programı olarak ülkemizde sayılı üniversite öğrenim programı bulunan bir bölümdür. Film tasarımında, filmle ilgili bileşenlerin oluşturulması, sistemleştirilmesi, tasarım ürünlerin ürün ve hizmet üretimlerinde kullanılmasında yeterli donanıma ve birikime sahip bireylerin kendilerini gerçekleştirmelerinde lisans katkısı sunmaktadır.

Film Tasarım Bölümü mezunları özel sektörde, kamu kurum ve kuruluşlarında iş imkanları bulabilirler. Film ile ilgili bütün değerlerin sistemleşmesinde ve bir tasarım olarak ortaya çıkmasında önemlidir. Maaşları ortalama seviyede, iş imkanları çeşitlidir. Film Tasarımı Bölümü’nde okumak isteyenlerin yenilikçi, araştırmacı, üretken ve özveri sahibi olmaları ve sosyal ilişkileri iyi durumda olması gerekmektedir.

Film Tasarımı Bölümü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2018 2019

Üniversite Adı Yıl Fakülte Bölüm Puan Türü Genel Kont. En Küçük Puan
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) 2018 Güzel Sanatlar Fakültesi Film Tasarım ve Yönetmenliği SÖZ 30 355.35999

 

Film Tasarımı Bölümü Başarı Sırası İle Taban Puanları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Yazabilirsiniz.

1 Yorum

  1. gamze inal Yanıtla

    İstanbul Marmara Üniversitesi Film Tasarım Bölümü taban puanları ve başarı sıralamasını inceledim. Bu sene puanlar düşer mi ? Ben bu bölümü okumayı çok istiyorum. İyi bir üniversitede okursam ancak kendimi geliştirebileceği düşünüyorum. Haksız mıyım ne dersiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir