Elektromekanik Taşıyıcılar Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları

Elektromekanik Taşıyıcılar taban puanları 2018 2019 tablosu ile yine tercihlerde adaylara yardımcı olacak Elektromekanik Taşıyıcılar başarı sıralaması 2018 verileri sayfamızda. 2019 YKS sonrası tercih yapacak olan adaylar aşağıdaki 2 yıllık Elektromekanik Taşıyıcılar bölümleri başarı sıralamaları ile puanları kullanabilirler.

Elektromekanik Taşıyıcılar Bölümü, üniversitelerin öğrenim programında yer alan ve önlisans seviyesinde öğrenim vererek YGS-1 puan türünde öğrenci kabul eden bölümdür. Bölümde fizik, matematik, elektrik devreleri, atölye dersleri bulunmaktadır. Bölümün amacı elektromekanik cihaz üretimin gerekli ara eleman insan gücünün karşılanmasında yeterli bilgi, birikim ve beceriye sahip bireyler yetiştirmektir.

Elektromekanik Taşıyıcılar Bölümü mezunları tekniker olarak özel sektörde elektromekanik alanında üretici şirketlerde, kamu kurum ve kuruluşlarında teknik desteği sağlayacak ara eleman insan gücünün karşılanmasında yeterli bilgi, birikim ve beceriye sahip olarak çalışma imkanı bulabilir, iş sahibi olabilirler. Maaşlar ortalama seviyededir. Kişilerden beklenen el becerilerinin iyi olması ve dikkatli, titiz çalışmalarıdır.

Elektromekanik Taşıyıcılar Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2018 2019

Üniversite Adı Yüksekokul Bölüm Adı Taban Puan Başarı Sıralaması
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Eskipazar MYO Elektromekanik Taşıyıcılar Dolmadı Dolmadı
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Teknik Bilimler MYO Elektromekanik Taşıyıcılar Dolmadı Dolmadı

Elektromekanik Taşıyıcılar Başarı Sırası İle Taban Puanları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Yazabilirsiniz.

1 Yorum

  1. samet Yanıtla

    Elektromekanik Taşıyıcılar Bölümünün içeri nedir ? Mezunları hangi sektörde ne pozisyonda iş bulabilir ? 2017 taban puanı ve başarı sıralamaları nasıl ? Cevaplarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.