Bazı filmler insanları düşündürmek için bazıları da sadece güldürüp eğlendirmek için yapılmıştır. Siz hangisine katılıyorsunuz? Konulu Münazara Örneği

Bazı filmler insanları düşündürmek için bazıları da sadece güldürüp eğlendirmek için yapılmıştır. Siz hangisine katılıyorsunuz? konulu münazara örneği ile sizler de, Bazı filmler insanları düşündürmek için bazıları da sadece güldürüp eğlendirmek için yapılmıştır. Siz hangisine katılıyorsunuz? hakkında münazara çalışması yapabilirsiniz.

Münazara:

Bu sorunun cevabı her birey için farklıdır. Bazı bireyler, insanları düşündürmek için yapılan filmlerin, daha çok düşünme, hissetme ve düşünebilme kabiliyetini geliştirmek için kullanılabileceğini düşünürler. Bu tür filmler, insanların düşüncelerini, hayatlarının anlamını, yaşamlarının veya toplumun değerlerini konu alabilir. Diğer bazı bireyler, sadece eğlendirmek için yapılan filmleri tercih ederler. Bu tür filmler, insanların eğlenmeye ve gülmeye ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. İnsanların çoğu, hem düşündürme hem de eğlendirme amacıyla yapılan filmleri tercih eder. Bu tarz filmler, insanların hem düşünmek hem de eğlenmek için fırsatlar sunar.

Kişisel olarak, her iki tarz filmi de eğlenmek ve düşünmek için kullanmaktan yana olduğumu düşünüyorum. Her iki tarzın da insanların hayatlarının farklı yönlerini anlamasına yardımcı olduğuna inanıyorum. Güldürücü filmlerin insanların içindeki gücünü keşfetmesine yardımcı olurken, düşündürücü filmlerin de insanların düşüncelerini geliştirmesine yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir