Basım Yayın ve Üretim Teknolojileri Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları

Basım Yayın ve Üretim Teknolojileri taban puanları 2018 2019 tablosu ile yine tercihlerde adaylara yardımcı olacak Basım Yayın ve Üretim Teknolojileri başarı sıralaması 2018 verileri sayfamızda. 2019 YKS sonrası tercih yapacak olan adaylar aşağıdaki Basım Yayın ve Üretim Teknolojileri bölümleri başarı sıralamaları ile puanları kullanabilirler.

Basım Yayın ve Üretim Teknolojileri, genel adıyla Basım Teknolojileri programı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda olan bir program olup ülkemizde Marmara Üniversitesi’nde öğrenimi sağlanan bir programdır. Basım, yayın ve üretim odaklı çalışan ve teknolojilerinin geliştirilmesi, kullanılması, üretilmesi, sunulması, raporlanması gibi faaliyetlerde bulunan kişilerin mezun oldukları bölümdür.

Önlisanstan mezun olan kişiler, grafik tasarım şirketleri, tasarım şirketleri, ambalaj şirketleri, basın kolları, basımevleri, yayınevleri gibi yerlerde iş imkanlarına sahip olabilirler. Bu bağlamda basım ve yayınla ilgili kişilerin güvenilir, dürüst, cesur, kriz anlarına yönetebilen, doğru kararlar almayı başarabilen kişiler olması iş imkanlarını ve muhtemel iş tercihlerini etkileyecektir.

Basım Yayın ve Üretim Teknolojileri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2018 2019

Üniversite Adı Yıl Fakülte Bölüm Puan Türü Genel Kont. En Küçük Puan
MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2018 Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu BasımTeknolojileri SAY 40 200.34469

Basım Yayın ve Üretim Teknolojileri Başarı Sırası İle Taban Puanları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Yazabilirsiniz.

1 Yorum

  1. haluk bezginci Yanıtla

    İstanbul Marmara Üniversitesi Basın Yayın ve Üretim Teknolojileri taban puanları ve başarı sıralamalarını her yerde araştırdım.Sadece burada aydınlatıcı bir bilgiye ulaştım. Bu puanlar bu sene olabilecek tahmini puanlar değil mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir