Mobilya Üretimi ve İç Mekan Tasarımı Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları

Mobilya Üretimi ve İç Mekan Tasarımı taban puanları 2018 2019 tablosu ile yine tercihlerde adaylara yardımcı olacak Mobilya Üretimi ve İç Mekan Tasarımı başarı sıralaması 2018 verileri sayfamızda. 2019 YKS sonrası tercih yapacak olan adaylar aşağıdaki Mobilya Üretimi ve İç Mekan Tasarımı bölümleri başarı sıralamaları ile puanları kullanabilirler.

Mobilya Üretimi ve İç Mekan Tasarımı ülkemizde bir üniversitenin öğrenim programında bulunan lisans seviyesinde öğrenim hizmeti veren bir bölüm olarak gelişmekte olan bir alanda açılan bölümdür. Bölümün amacı üretimde özgünlüğün ve profesyonelliğin öne çıkmasında gereli donanıma sahip bireyler yetiştirmektir. Bölümde temel çizim, teknik resim, tasarım gibi dersler okutulur.

Mobilya Üretimi ve İç Mekan Tasarımı mezunları özel sektörde ilgili alanlarda, kendi işlerinde ya da bir şirketin ilgili bölümünde uzman olarak çalışabilirler. Maaşlar iş yükü ve çalışma saatlerine göre değişir. Kişilerden beklenen özgün, üretken, yenilikçi, yaratıcı fikirlere sahip, araştırmacı kişiler olmalarıdır.

Mobilya Üretimi ve İç Mekan Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları 2018 2019

Program Adı Fakülte Adı Bölüm Adı Puan
Türü
Kont. Yerl. Taban Puan En Büyük
Puan
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ Teknoloji Fakültesi Mobilya Üretimi ve İç Mekan Tasarımı MF-4 29 3 208,55222 235,35802
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ Teknoloji Fakültesi Mobilya Üretimi ve İç Mekan Tasarımı (M.T.O.K.) MF-4 13 0 YOK YOK

 

Mobilya Üretimi ve İç Mekan Tasarımı Başarı Sırası İle Taban Puanları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Yazabilirsiniz.

1 Yorum

  1. sultan Yanıtla

    Liseden İç Mekan Tasarımı Bölümü mezunuyum. Lise eğitimiyle kalmayıp mutlaka üniversitede okumalıyım. Bu bölüm Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi dışında bir üniversite var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.